Poradna

Zašlete nám svůj dotaz a nezávislí daňoví poradci spolupracující s naším portálem pro vás připraví nabídky řešení.

Propojíme vás s daňovými profesionály, kteří připraví nabídky řešení vašeho problému. Vy se poté rozhodnete, od koho a za jakých finančních podmínek si řešení necháte vypracovat.

  • ÚSPORA
    Více nabídek vytváří zdravou konkurenci, díky které získáte maximální kvalitu za nejnižší možnou cenu.

  • RYCHLOST
    Nabídky zašlou pouze poradci, kteří mají volnou kapacitu. Většinu odpovědí dostanete do 48 hodin, často ještě v den položení dotazu.

  • KVALITA
    Poradce prověřujeme a hlídáme kvalitu jejich práce. Při výběru poradce můžete vycházet také z hodnocení předchozích klientů.

Kolik zaplatíte

Základní sazba je 2 000 Kč/h. Konečná částka, kterou zaplatíte, vychází z doby, kterou poradce stráví při přípravě návrhu řešení. Minimální cena za odpověď na vaši otázku je 500 Kč.

Cenu za službu platíte předem formou kreditu na váš účet na Daňovém konzultantovi. Poradci bude služba proplacena až po odevzdání odpovědi. Dlouhodobí klienti se 100% platební morálkou mohou dotazy pokládat i bez předplaceného kreditu.

K ceně může být připočtena DPH, pokud je poradce jejím plátcem (tato informace bude uvedena v nabídce).

Zvolte kompletní servis – služba DK+

Volbou této možnosti si za mírný příplatek zajistíte nadstandardní službu garantovanou Daňovým konzultantem. Vybereme za vás expertního poradce na základě našich zkušeností s jeho prací a podle jeho specializace. Jeho odpověď navíc zkontroluje další konzultant, takže navrhované řešení bude dvojnásobně prověřené.

Garance kvality

Rady poskytují pouze certifikovaní poradci či poradenské společnosti. Všichni jsou pojištěni pro případ škody minimálně na částku 1 000 000 Kč. Pokud potřebujete větší krytí, můžete to zadat jako podmínku při pokládání dotazu.

V případě, že vám chybnou radou vznikne škoda, máte právo na kompenzaci ze strany poradce, jako byste si službu objednali přímo od něj. V případě sporu poskytneme nezávislé posouzení situace a doporučení, jak situaci řešit. 

V případě využití služby DK+ garantujeme náhradu případné škody přímo my.

Přečtěte si prosím úplné podmínky poskytování poradenství.