Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Registrace, užívání webu a všechny jeho aktuální funkce jsou k dispozici zdarma, část obsahu je však přístupná pouze po registraci.

Pokud dojde v budoucnu ke zpoplatnění části obsahu, případně některých funkcí, bude se jednat pouze o nové funkce, nový obsah, případně o nové inzeráty. Registrace jako taková tak uživatele nezavazuje k placení služeb, a to ani v budoucnu. Pokud se uživatel v budoucnu rozhodne využívat placené služby webu, bude je muset sám aktivovat.

Aktuálně dostupné funkce uživatelů, jako je přidávání vlastních poznámek a komentářů či označování příspěvků za oblíbené, je a zůstane bezplatné. Pokud tedy dojde ke zpoplatnění některých funkcí, nebude se týkat aktuálně dostupných funkcí, vlastní obsah bude nadále dostupný bezplatně.

Osobní údaje, které poskytnete při registraci či v průběhu užívání, nebudou poskytnuty žádné třetí osobě a mohou být využity pouze k občasnému informování o nových funkcích webu (maximálně jednou za dva měsíce), pokud se nerozhodnete zaregistrovat se k odběru aktualit či jiných informací.

Při vkládání veřejných komentářů je zakázáno vkládat komentáře neslušné, nenávistné, znevažující další uživatele či nesouvisející s tématem. Pokud tak uživatel učiní, vyhrazujeme si právo komentář odstranit, při závažném a vědomém porušení dočasně zablokovat uživatelský účet, případně jej při opakovaném porušení podmínek zrušit.

V případě, že se rozhodnete svůj profil smazat, zašlete nám informaci z e-mailové schránky, ze které jste se registrovali, a my váš uživatelský účet po potvrzení žádosti smažeme. V takovém případě budou smazána všechna data související s tímto účtem bez možnosti je obnovit.